אודות ויינמן שירותי אימון לחיים

בשנת 2007 סיימתי לימודי אימון לחיים בני כשנתיים, במהלכם עברתי סטאז' מקצועי ותהליך אימון בעצמי. הלימודים המדופלמים הללו סיפקו בידיי את הלגיטימציה והידע לסייע לאנשים לממש את הפוטנציאל שלהם על ידי הקנייה של כלים להעצמתם.

אימון אישי הוא תהליך פרגמטי ותחום בזמן, בו האדם לומד שהוא המומחה לחייו, וביכולתו לפרוץ את המגבלות המנטאליות שלו ולהגיע להישגים גבוהים יותר. החברה שלי, "ויינמן אימון" מתמחה בהעצמה אישית, תקשורת זוגית, ניהול כלכלת המשפחה ותקשורת עסקית. במהלך השנים העברתי הרצאות וסדנאות לקבוצות וחברות, וליוויתי אנשים בודדים, זוגות ומשפחות במציאת האושר האישי והכלכלי שלהם. עמוד הפייסבוק של העסק שלי נמצא כאן.

ויינמן אימון

ויינמן אימון

אנשים פרטיים ומשפחות: אני מזמין אתכם ללמוד איך להיות יותר אתם. המומחה הגדול ביותר לענייני החיים שלך, הוא אתה. לפעמים צריך עזרה לזהות את המומחה הזה שמתחבא בפנים. בשביל זה אני כאן.

עסקים וחברות: אני מזמין אתכם ללמוד על שיפור התקשורת הבין-אישית שלכם, כמו גם התקשורת ביניכם ובין הספקים והלקוחות שלכם.
לדוגמא, במסגרת עסק האימון וההדרכה שלי, אני מעביר הרצאות לחברות טכנולוגיות, היי-טק ולואו-טק, על תקשורת בריאה בין מהנדסים, מנהלים ולקוחות. זו הרצאה משעשעת ואינפורמטיבית בת כשעתיים שהועברה כבר בחברות רבות ביניהן מחלקות שונות של אלביט, התעשיה האוירית ותע"ש. ההרצאה מתאימה גם לחברות קטנות וסטארטאפים, שם האינטימיות יותר גדולה וישנה חשיבות גדולה לתקשורת מקצועית בין-אישית.
סדנא בתקשורת עסקית

סדנא בתקשורת עסקית