אודות "בדיקת אבהות"

באנר של האבות בבדיקת אבהות

האבות של "בדיקת אבהות"

קבוצת פרלמנט האבות המתוקשר הראשונה בישראל הינה חלק ממיזם של קבוצת אבות בראשות עמרי אימבר חלפין וערוץ המשפחה של Xnet. מורכבת מאבות-בלוגרים מהשורה הראשונה, שהתקבצו יחדיו בכדי להשמיע אחת ולתמיד, בקול רם, את הטון האבהי. הקבוצה תעסוק בנושאים שונים הסובבים את עולם ההורות בכלל והאבהות בפרט.

מתעניינים? מוזמנים להיכנס לבלוגים האישיים של כל אחד מהכותבים, כאן:
עומר להט – על כוס קפה: בן 32, אבא, בעל, חבר ומאהב פולני. חתן פרס ישראל בציניות, זוכה פרס מפעל חיים בקיטורים.
יובל אדם – קופסת הסבון:  בן 37. נשוי לאורלי, אבא ליואב ויעל. מאפיין משחקים לפייסבוק ביום, מחליף חיתולים ומכין בקבוקים בלילה, אבל אבא 24/7.
דוד שמעון – אבא סבבה:  גר בבנימינה, נשוי ואב לבן ובת. עובד בחברת הייטק. לומד כל הזמן. מנסה לשלב בהצלחה בין הכל.
גיל קדרון – תשאלי את אבא: אבא של אריאל, גרוש טרי, חי בפלורנטין. אוהב במיוחד אתשני, רביעי וכל סוף שבוע שני.
אסף רותם – תשאלי את אבא 2: בזוגיות, אבא לאלונה. משלב באופן אידיאלי בין אבהוּת לבין עצמאות, בכך שבכל פעם שאני נכשל באחד, אני מאשים את האחר.
כפיר לב סיני – מדברים אבהוּת: נשוי לאשתי, אבא לשלושת ילדיי, עובד בחברת מידרג בניהול הצוות העסקי.
אליסף יעקב – אבא בלאגן: בן 26, נשוי למורן ואבא לנויה המדהימה. מאמין שאופטימיות זה הפתרון לכל דבר (וכסף וקשרים ומראה טוב, אבל בואו נישאר עם אופטימיות, כי זה דבר שיש לי).
טל חן – dadmen: פרסומאי, נשוי לשירי ואבא לרועי. עובד על תואר שני בתרבות הילד והנוער, מדי יום עושה את הקומיוטינג ברכבת ממודיעין לתל אביב, עם הרבה זמן למחשבות בדרך.
ינון רטיג אבא'שך ערומכו: נשוי למיטל, אבא לעומרי, מעצב תעשייתי למשרד וחוזר בערב לבית ביפו.
אשר יזדי – אבאושיק: אבאלליהי, נשוי למאיה, גר בירושלים ועובד ברמת גן. משתדל להישאר שפוי ולפעמים זהאפילו עובד לו.
ברק שטרית – אבא בא, רק רגע: בן 32 מנס ציונה, נשוי באושר לשני, אבא טרי לעידן. בבוקר איש שיווק ומכירות, בצהרים עצמאי בייעוץ אסטרטגי ועסקי לעסקים קטנים, בערב איש משפחה ובלילה מנסה להשתלט על העולם.
אילן שיינפלד – אילן שיינפלד: ספרות, ביקורת, דיעות: בן 54, סופר, עורך, מורה לכתיבה ואב יחיד למיכאל ולדניאל, בני השנתיים; רגיל בתוגת משוררים וברצינות תהומית, אך גם בעל הומור מופרע ובלתי מוכר לציבור.
גבריאל ויינמן – אבא של אורי יודע על מה הוא מדבר: אבא של אורי ובן זוג של יעל, דבר שמפליא אותו בכל בוקר מחדש. בן 36, מאמן אישי לחיים, מומחה לכלכלת המשפחה ומהנדס מערכת בתעשייה האווירית.
הרשמו לקבל את הניוזלטר שלנו ישירות לכתובת האימייל שלכם, רק עם הכתבות הטובות ביותר של "בדיקת אבהות"!